Simba zoekt zijn koninkrijk!
Met veel enthousiasme stellen we jullie voor aan onze Simba! Zijn naam zegt het al: hij is een echte koning, maar heeft nog geen troon.
Hij is bij ons terecht gekomen omdat zijn vorige eigenaren hem niet meer konden bieden wat hij verdient. Hij is sociaal, vrolijk, dol op mensen en een echte goedzak. Waar Simba nog meer van houdt; WATER! Het is een waterrat in hart en nieren, een thuis met een vijver of heus privézwembad zou voor hem helemaal het einde zijn.
Maak je echter niet druk; hij zal ook genoegen nemen met een huis waarin dat niet aanwezig is. Geef hem een kinderbadje, een sloot of een meer en hij is in zijn element.
Hij heeft altijd bij een gezin met meerdere kinderen gewoond. Op zich was dit geen probleem, al is hij voor de hele kleintjes wel een beetje te lomp.
Met katten wonen vinden wij niet zo’n goed idee; die zijn wel errug leuk om op te jagen.
Hij is niet gewend om met andere honden in huis te wonen, we zouden dan ook moeten kijken of er een match is als u al een hond in huis heeft.
Simba kan soms een beetje trekken aan de lijn als er een interessant geurtje is, maar met een beetje consequent belonen voor het lopen aan een slap lijntje (het is en blijft een labrador, hij HOUDT van koekies!!!) heb je dit er zo in. Hij is niet heel veel beweging gewend, wij zijn dan ook aan zijn conditie aan het werken, maar mogelijk heeft het wat extra tijd nodig om dit op te bouwen.
🦁 Dus… ben jij klaar om Simba zijn eigen circle of life te geven – een fijne thuisbasis, een zachte mand en misschien wel een plekje aan het water? Neem snel contact met ons op, want deze koning wacht op zijn nieuwe rijk!
Dit kan via dierentehuiszeist@gmail.com. U krijgt dan een vragenformulier van ons toegestuurd als eerste deel van intake.
We verwachten voor Simba meerdere reacties, het kan dus even duren voordat u van ons hoort!

